Про Проєкт

7,62 project – це волонтерський проект, завдання якого – відслідковування та фіксування переміщення російських війск біля кордону та по території України, а також відслідковування російської військової агресії на території України та збір доказів.

Ми почали стежити за російськими військами ще з кінця квітня 2021 року, коли стало відомо про 100,000 військовослужбовців, яких росія почала стягувати до Криму та до кордонів України, пояснюючи це навчаннями та «іхтамнетами». Ми помітили, що ці повідомлення були розрізнені, швидко заметалися іншими новинами і через якийсь час у читача легко могло створитися враження, ніби нічого особливого не відбувається.

Але це було не так. росія стягувала та продовжувала утримувати безпрецедентні військові сили біля кордонів найбільшої країни Європи. Цей проєкт було створено, щоб нагадувати про це, збирати та аналізувати актуальні дані щодо кількості, розташування та пересування російських військ поряд з українським кордоном та збору результатів аналізу інших експертів щодо теми.

Після початку повномасштабного наступу росії на Україну завдання проекту розширилося : тепер ми також збираємо та аналізуємо дані щодо військової агресії росії на території України та збираємо докази цього. Ми також ділитимемося результатами аналізу інших експертів, щоб у вас був доступ до ще більшої кількості якісної та перевіреної інформації на тему.

+

Ви можете стати частиною проекту. Якщо у вас є будь-яка інформація за темою, якою ви хочете поділитися, та з будь-якого іншого питання — пишіть нам на пошту [email protected]або надсилайте нам повідомлення на наші сторінки в соцмережах

Якщо у вас є факти та свідоцтва, що стосуються пересування російських військ та техніки, або інша інформація на тему, якою ви хочете з нами поділитися —
пишіть нам на пошту [email protected]
або надсилайте нам повідомлення на наші сторінки в соцмережах